AkıllI Okullar

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Okullar, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 16 farklı şubede 400 personel ile 4000 öğrenciye örgün eğitim ve 100.000 lerce öğrenciye uzaktan eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

İletişim

Karşıyaka Mahallesi 682. Cadde No:17/1 Gölbaşı/ ANKARA Telefon :444 31 25 Fax:+90 312 475 35 38 Email:bayi@akilliegitim.com.tr Web:http://www.akillikolej.com

Telefon: 444 31 25 / 0549 440 31 33   Email: bayi@akilliegitim.com.tr - bilgi@akilliegitim.com.tr

Kurumsal Çözümlerimiz

Neden Akıllı Kolej ?

Teknoloji ve Tasarım Paketi
Akıllı Kolej /Akıllı Sınıf / Akıllı Eğitim algısındaki eğitime yardımcı teknolojik donanım ve interaktif eğitim sistemlerini kapsayan farkındalık oluşturacak Teknolojik altyapı demirbaş yatırımı olarak yapılırken işletme giderleri ve kullanım kolaylığı yönüyle Teknolojik Etkinliğin Sürdülebilirliği çok rahat sağlanmaktadır.

Otomasyon ve E-Hizmetler Paketi
Öğrenci/Veli/Öğretmen/Personel takip , ölçme , bilgilendirme,etkileşimli ve uzaktan eğitim uygulamalarını ortak bir yazılım üzerinden uygulanması ile öğrenci işlerinden kütüphaneye , ölçme değerlendirmeden soru bankasında , not girişinde sağlık kayıtlarına, ders dağıtımndan evrak takibime,okul servis takibinden kantin işlerine kadar okul yönetimimizde büyük bir hız, büyük bir kalite sağlayabilirsiniz.

Lojistik,Tedarik ve İşletme Paketi
Araziye mimami uygulamadan bina revizyonuna kadar anahtar teslimi projeler franchise partnerlerimiz tarafından yapılmaktadır.Binanızın uyarınca okula dönüştürülmesi için profesyonel danışmanlarımız tarafından alternatif çözümler sunulmaktadır.Akıllı Okulların tescilli TİP PROJESİ arazilerinize kısa sürede düşük maliyetlerle uygulanabilmektedir.
* EĞİTİM MODELİNE UYGUN Mimari çalışması
* Küçük mekanlarla ETKİN SOSYAL ALAN ÇÖZÜMLERİNİN üretilebilmesi,
*MEVZUATA UYGUN DOĞRU YATIRIM ile kaynak israfının önlenmesi,
*TİP PROJE ile hızlı ve düşük maliyetli inşaat,gibi avantajlarıyla Okulculuğun ve Kurumsallığın gereğidir.

Yabancı Dil Paketi
Dünyadaki ortak eğitim dili İngilizcenin yanı sıra okulunuza uygun ikinci bir yabancı dil eğitim ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm kitap, eğitim materyalleri ve uzaktan eğitim sistemini hizmetinize sunuyoruz.Buna ilaveten okulunuzun farkındalığını artıracak uluslararası geçerli sertifikalar verilmektedir.
*Dil Eğitimi için uzaktan eğitim çözümleri
*Ders kitapları
*Deneme Sınavları
*Yaprak Testler
*Sözlük
*Yabancı Dil öğrenmeleri için oryantasyon Eğitimleri
*Yabancı Dil öğrenmeleri için TESOL Sertifikasyonu
*Uluslararası geçerli Avrupa Dil Pasaportu
*Uluslararası geçerli Europass Akreditasyonu

Yatırım ve Süreç Danışmanlığı
Okul kurmanın en önemli aşamalarının başında sürecin doğru planlanması ve yatırım miktarının en doğru şeklide değerlendirilmesi gerekmektedir.Bu kapsamda aşağıdaki profesyonel çözümler sunmaktayız.
*Süreçlerin adım adım planlanıp takip edeceğiniz yol haritasının belirlenmesi
*Devlet veya özel teşvik programları ile ilgili danışmanlık
*MEB süreç danışmanlığı
*İnsan kaynakları danışmanlığı
*Kayıt kabul ve uygulamala personelinin eğitimi
*Maliyet ve işletme analizi
*Tanıtım ve reklam stratejleri
*Anlaşmalı bankalar aracılığıyla finansman yönetimi
*Veli Ödeme sistemleri yönetimi
*Anlaşmalı firmalarla altyapı tedarik danışmanlığı
*Tesis ve işletme yönetimi
*Yeni Yatırım danışmanlığı